Blog > Komentarze do wpisu

Hipokryzja onanistów

Wczoraj późnym wieczorem ktoś wysłał mi linka do strony z audycjami wideo "live" z profilem jakiejś panny (jak się później dowiedziałem miała, czy tam - ma, 16-stke z hakiem).

Patrzę i myślę - no ładna, ale dlaczego ogląda ją kilkaset osób (po jakimś czasie pokój panienki osiągnął maksa - 999 osób). Musi tu być coś ciekawego - pomyślałem - poczekam i obczaję.

No i obczaiłem. Panna zaczęła tańczyć. Podwinięta bluzka, spodni się pozbyła... "No ładna" - myślę. Obok kamerki był czat. A tam... chuje muje dzikie węże! Nie nadążałem z czytaniem wszystkiego, ale jakieś 90% wiadomości wyglądało mniej więcej tak: "Pokaż cycki", "pokaż dupe". Chłopcy brandzlują, no dobra...

Potem doszedł jeszcze motyw jakiegoś starego filmu z udziałem owej panny, na którym miała się zabawiać przed kamerką (jakaż podnieta ogarnęła te setki osób, kiedy się o tym dowiedzieli).

Ale do sedna. Panowie (chłopcy) obejrzeli co mieli obejrzeć, zrobili co mieli zrobić, klawiaturę wytarli i się zaczęło...

Ci sami ludzie, którzy jeszcze przed chwilą wołali o cycki nagle zaczęli najeżdzać na lachonkę, że jaka to ona jest puszczalska, że pusta lala, że się nie szanuje, że powiedzą jej matce itd. Niektórzy bojowo nastawieni nawoływali "zniszczmy jej życie!". Poszedłem.

Jestem ciekaw czy kiedy już będą mieli dziewczyny, to po skończonym ruchańsku też będą swoje drugie połowy wyzywać od dziwek...?

Nie staję po niczyjej stronie, po prostu śmieszy mnie takie zachowanie ;)

niedziela, 20 lutego 2011, boskiczlowiek

Polecane wpisy